WIGILIJKA KLUBOWA

Zarząd MKS Pogoń Ruda Śląska dla wszystkich swoich wychowanków ich rodzin oraz sympatyków klubu przygotował świąteczne spotkanie. Na uroczystości oprócz najważniejszego gościa – Św. Mikołaja pojawili się również goście specjalni Marcin Baszczyński reprezentant polski w piłce nożnej, rudzianin i wychowanek MKS Pogoń, a także Dawid Kudła bramkarz Pogoni Szczecin.
W nastrój bożonarodzeniowy wprowadził wszystkich zespół muzyczny, który przygotował na tę okazję świąteczne przedstawienie. Spotkanie było świetną okazją do podsumowania działań oraz osiągniętych w roku 2015 sukcesów przez rudzki klub sportowy.
Po spektaklu Prezes Zarządu rudzkiego klubu wraz z Krzysztofem Mejerem – Zastępcą Prezydent Miasta Ruda Śląska obdarowali każdego klubowicza drobnymi upominkami. Zarząd klubu przygotował również specjalne podziękowania dla sympatyków, którzy przez cały rok wspierali działalność MKS Pogoń.
Większość rzeczy nie byłaby możliwa do zrealizowania, gdyby nie pomoc zarówno finansowa jak i rzeczowa Miasta Ruda Śląska oraz lokalnych firm.
Za promocję rudzkiego klubu wyróżnienie otrzymali również Marcin Baszczyński oraz Dawid Kudła.
Teraz dopiero wiem, co znaczy MKS Pogoń Ruda Śląska – klub, w którym jest siła i wola walki.-podkreślał Krzysztof Mejer Zastępca Prezydent Miasta Ruda Śląska.
Na zakończenie wszyscy odśpiewali wspólnie kolędę.
Na samym końcu zawodnicy z naszego rocznika dzięki staraniom pani Ani Skroch otrzymali piękne książki.DZIĘKUJEMY.

Powiązana galeria: